Strona główna Forum Wolny temat Andrzej Sulima

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Pochwist 3 lat, 7 miesięcy temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #2983

  Pochwist
  Uczestnik

  Witam wszystkich,

  Z grupą znajomych przyglądamy się alternatywnym technologiom i sprawdzamy je. Jak można się domyślić, niektórze działają, inne nie. Jako iż już wcześniej natknęliśmy się na teorię ZPE (Zero Point Energy), czyli Energię Punktu Zerowego i wydaje nam się, że coś w niej jest (łączy się ona prawdopodobnie lub jest synonimem teorii wirów) to postanowiliśmy wziąć udział w wykładzie Sulimy. Niestety mówi on bzdury, a na pytania o innych ludzi i technologie alternatywne mówił, że wszystkich zna, wszystko wie, a nawet twierdził, że jest autorem pewnych, o których wiemy że wymyślił je ktoś inny. Nie chcę już nawet komentować zawartości merytorycznej materiałów, które zaprezentował na wykładzie, czy później przesłał mailem, bo naprawdę nie ma czego – to jakieś wycinki z internetu, które już przerabialiśmy lata temu, nie są ani jego, ani niczego nie wnoszą. Zastanawiającą rzeczą była już cena samego wykładu, bo dziwne że jak ktoś chce „głosić prawdę” to żąda większej sumy pieniędzy (niż pokrycie kosztów), no ale ok. Kolejnym podejrzanym faktem jest to, że działa on w betonie w Polsce od lat 90-tych, a znowu dobrze nam wiadomo że lobby betoniarskie w Ojczyźnie jest tak silne, że nie pozwala na żadne przełomowe technologie. Tak więc my już wiemy, że Sulima to oszust i chcemy Was o tym poinformować, a Wy z tą wiedzą zrobicie co chcecie. Oczywiście w żadnym wypadku nie posądzam Janusza Zagórskiego o złe intencje. Wiem, że nie jest on inżynierem, jak my i może nie rozumieć pewnych zagadnień, on ma inną rolę w odkrywaniu prawdy i poprzez swoją działalność świetnie ją spełnia. Skoro Sulima rozgłasza kłamstwa to według nas są możliwe 3 scenariusze:
  – albo jest ignorantem i wierzy w to co mówi, mimo iż nie ma na to żadnych dowodów (ani nie zaprezentował żadnego działającego urządzenia, ani nawet głoszone przez niego tezy na to nie wskazują);
  – albo szuka poklasku i/lub pieniędzy (tego chyba nie trzeba wyjaśniać);
  – albo jest agentem (od tych co sprawują rzeczywistą władzę i przełomowe technologie mogłyby im ją odebrać), który ma wprowadzić zamieszanie w środowiska alternatywne, może doprowadzić do rozłamu (za tym argumentem przemawiałby fakt prowadzenia firmy związanej z betonem, którą w Polsce cięzko prowadzić bez protekcji pewnych środowisk).

  Pozdrawiam

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.