• Jak dołączyć do Projektu Republiki Ślężańskiej i poco?

  Aby dołączyć do Projektu RŚ zarejestruj się poprzez  naciśnięcie w prawym górnym rogu banera „Dołącz do nas” lub wejdź do zakładki „Nasza Społecznośc/Dołącz do nas” i podążaj za instrukcjami.

  Poco do nas dołączyć? Dzięki rejestracji będziesz otrzymywał comiesięczny email’owy raport z postępami jakie czynimy w naszym Projekcie, o naszych aktywnościach, o zorganizowanych wykładach/konferencjach/warsztatach oraz o tym co nas czeka w nadchodzącym miesiącu. Jeśli jesteś zainteresowany jak przebiega proces budowania naszego Projektu, będzie to kompendium wiedzy o nim oraz tych, którzy go tworzą. Zapraszamy!

 • Czy muszę być mieszkańcem regionu Ślęży aby dołączyć do Projektu Republiki Ślężańskiej?

  Poprzez rejestrację stajesz się Sympatykiem Projektu i nie musisz tu mieszkać by uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Niemniej będzie nam miło Cię przywitać wśród mieszkańców i wspólnymi siłami budować realne otoczenie.

  Dołączenie do Projektu RŚ nie oznacza, że musimy tutaj mieszkać. Wystarczy,  że zgadzmay się i wspieramy ten Projekt. Oczywiście mieszkańcy tego regionu będą mieli ten niezbywalny przywilej, że będą mogli brać udział we wprawowaniu władzy poprzez formy demokracji bezpośredniej (Demokracja ONLINE).

 • Jakie korzyści niesie udział w tym Projekcie?

  Po pierwsze – jesteśmy częścią absolutnie bezprecedensowego obywatelskiego, społecznego i cywilizacyjnego przedsięwzięcia, którego celem jest stworzenie przestrzeni życia społecznego opartego na: harmonii, współpracy, wolności, poszanowaniu drugiego człowieka i natury. To samo w sobie jest ekscytującą przygodą i pomysłem na ciekawe życie.

  Po drugie – jest to okazja do zdobycia wielopłaszczyznowego doświadczenia w działalności społecznej – tworzenie pierwszej w Polsce Demokracji ONLINE. Daje to też możliwość rozwoju zawodowego, tworzenia nowych działań gospodarczych i biznesowych poprzez zakładanie własnych firm, stowarzyszeń, fundacji a także rozwijanie Waszej dotychczasowej działalności na tym terenie.

  Po trzecie –  miejsce to staje się swoistą mekką dla ludzi twórczych, odważnych, kreatywnych, którzy poprzez współpracę tworzą awangardę przemian cywilizacyjnych w Polsce, szanując jednocześnie piękne i niezwykłe karty historii tego regionu. Dla tych, którzy się tutaj  osiedlają miejsce to oferuje swoją niezwykłą energetykę, urzekające walory przyrodnicze oraz czekające na odkrycia tajemnice.

 • Jak wyłączyć/włączyć dźwięk ('ptaszki')?

  W lewym górnym rogu naciśnij czerwony znaczek „pauzy”/”play”. Dźwięk w tle jest ustawiony na bardzo niskim poziomie 4% głośności i jego poziomu nie można zmienić.