• 29.03.2019
  • 12:00
  • Hotel Sobotel, Sobótka, Masyw Ślęży

29 marca – 31 marca 2019 r.

Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

Nasze spotkania w Masywie Ślęży – Powitania Wiosny i Powitania Jesieni  –  trwają cykliczne, od 7 lat, pod patronatem Niezależnej Telewizji. Po raz kolejny już,  otrzymaliśmy także patronat medialny miesięcznika „Czwarty Wymiar” – jest to ogromne wyróżnienie i zarazem poparcie naszych inicjatyw działania. Mają te spotkania bowiem na celu  rozwój świadomości ludzi i chęć stworzenia warunków do życia w pięknym, przepojonym uczciwością i miłością świecie. Służą przebudzeniu i tworzeniu harmonii w naszym otoczeniu oraz kreowaniu zmiany świadomości życia dla nas wszystkich. Ta piękna tradycja spotkań jednoczy nas, pozwala otwierać nasze serca i być  siewcami i latarnikami dla tych, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę świadomego  przebudzenia.
 Spotykamy się w Sobótce  – u samego podnóża magicznej góry  Ślęży. Przez 3 dni będziemy uczestniczyć w medytacjach, prelekcjach, koncertach. Na szczycie Ślęzy odbędzie się, tradycyjnie już   – medytacja w kręgu, przy dźwiękach bębna, konchy  i gongów. Medytacja ta dedykowana jest dla całej Matki Ziemi – z prośbą o pokój, miłość i pojednanie. 
Mamy zarezerwowane na tą imprezę hotele, zapewnione całodobowe wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i serwis kawowy). Zapraszam już do rezerwacji miejsc – istnieje zasada pierwszeństwa rezerwacji i wpłat.
Z ogromną radością oczekuję na Wasze zgłoszenia uczestnictwa, w tej pięknej imprezie przebudzania ludzkich serc i naszej świadomości. 
Wszystkich zainteresowanych proszę o e-maila do mnie – prześlę warunki uczestnictwa.
Program imprezy zostanie przekazany w terminie późniejszym.
Rezerwacja miejsc i wszelkie informacje: Krystyna Maciąg, Organizator  Powitania Wiosny 2019, Tel. 602 596 451, e-mail: kamawroc@wp.pl

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.