• 17.11.2018
  • 10:00
  • Villa Sobótka, ul. Wrocławska 50, 55-050 Strzegomiany
Zapraszamy na warsztaty

WPROWADZENIE DO MEDYCYNY WIELOWYMIAROWEJ

Sobótka 17-18.11.2018 (sobota i niedziela od godziny 10:00-18:00)

Villa Sobótka

ul. Wrocławska 50

55-050 Strzegomiany

info@villasobotka.pl

www.villasobotka.pl

tel: +48 713 071 555

Cena dwudniowych warsztatów 480 zł 
W cenę warsztatów wliczony jest serwis kawowy przez dwa dni.
Prosimy rezerwować nocleg we własnym zakresie.
Ilość miejsc jest ograniczona i o wpisaniu na listę uczestników decyduje wpłata zaliczki w wysokości 150 zł
Wpłatę zaliczki należy dokonać na konto:
Tao Uniwersum
Marina Mockałło
Nr konta: 38 1020 5558 0000 8202 3040 8184
Zapisy pod adresem:
Tel. 516 179 648
  • Prosimy uczestników warsztatów o zabranie ze sobą długopisu, zeszytu oraz wahadełka.
  • Przed warsztatami należy przeczytać książkę „Medycyna Wielowymiarowa” autorstwa L. Puczko
  • Osoby, które będą chciały zjeść obiad w Vilii Sobótka podczas warsztatów proszone są o zgłoszenie tego przy zapisie.
W zakres warsztatów wchodzą m. in. zagadnienia z zakresu:
 
– wielowymiarowego modelu człowieka
 
– diagnostyki ciała fizycznego i ciał subtelnych
 
– ustalania przyczyn powstania chorób
 
– diagnostyki ciała eterycznego
 
– techniki tworzenia rzędu wibracyjnego
 
– ustalania głębokich przyczyn chorób { programy, długi karmiczne, struktury czarnomagiczne, ingramy, subtelno – materialne infekcje, istoty ( mentalne, eteryczne, astralne, duchy ziemskie)} 
 
Zrozumienie zasad wielowymiarowości zdrowia człowieka jest tożsame ze zrozumieniem praw rządzących wszystkim co istnieje.
Prawa natury są odzwierciedleniem wszechświata i dotyczą każdego człowieka.
 
Choroba jest znakiem i zawsze przynosi nam ważny komunikat, najważniejsze jest aby go zobaczyć i zrozumieć. Dopiero po dotarciu do najgłębszych przyczyn choroby i ich uświadomieniu, rozpoczyna się proces uzdrawiania.
 
Co to jest Medycyna Wielowymiarowa?
 
To połączenie wiedzy medycyny zachodniej i wschodniej, starożytnej oraz współczesnej wiedzy ezoterycznej, a także doświadczenia gnostycznego, wszystkich podstawowych religii świata. Opisuje w sposób systemowy, wielowymiarową strukturę człowieka, składającą się z siedmiu ciał – fizycznego i sześciowarstwowego szkieletu energetycznego, otaczającego ciało fizyczne. Właśnie w tym szkielecie energetycznym, znajdują się głębokie przyczyny, większości chorób przewlekłych, których likwidacja daje efekt natychmiastowego uzdrowienia.
 
Ta wiedza była zaszyfrowana w pracach wtajemniczonych, stanowiła podstawę technik magicznych Wschodu i praktyk modlitewnych klasztorów i kościołów Zachodu.
 
Autorka metody, Ludmiła Puczko była doktorem nauk technicznych, fizykiem, specjalizowała się w dziedzinie łączności kosmicznej. Poświęciła ok. czterdziestu lat swojego życia na badanie energetyki, wibracji organizmu i wypracowanie metod diagnozowania i uzdrawiania chorób. Autorce udało się wypracować algorytm, za pomocą którego można ujawnić indywidualną matrycę w formie falowej, chorób przewlekłych oraz zlikwidować je za pomocą metody rzędów wibracyjnych.
 
Medycyna Wielowymiarowa to bezcenny dar Ludmiły Puczko dla ludzkości. Pozwoli każdemu, poczynić pierwsze realne kroki do absolutnie bezpiecznego, dokładnego badania swojego organizmu, odnajdywania najgłębszych przyczyn chorób i ich leczenia.
 
Ludmiła Puczko udowodniła, że nie istnieją choroby nieuleczalne, są tylko nierozpoznane głębokie przyczyny ich powstawania.
Pokazała, że otrzymując za pomocą metody radiestezyjnej informację z najgłębszych poziomów podświadomości, możemy docierać do przyczyn powstania ostrych, przewlekłych, potencjalnych chorób oraz stanów zapalnych, chorób każdego organu, układu fizjologicznego i organizmu człowieka jako całości. (ze wstępu do „Medycyna Wielowymiarowa”)
  
 

Na razie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone (*) są wymagane.